Gazetka szkolna – wydanie nr 1/2019 – Marzec 2019

„Technik” Gazetka Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie Numer 1/2019 (10) – Marzec 2019 Gazetka_ZST_10

Stypendium Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZST ogłasza nabór wniosków o stypendium „ABSOLWENCI WSPIERAJĄ TALENTY ZST”. Stypendium jest formą: nagrodzenia opracowanego projektu naukowego, technicznego, badawczego,… (więcej)

Podpisanie umowy z MEGAel

27 marca 2019 roku została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Technicznych a firmą MEGAel. Hurtownia MEGAel od dawna już wspiera naszą szkołę, przeprowadzając szkolenia dla uczniów, uczestnicząc… (więcej)

Logo - Erasmus Plus

1. dzień stażu w Veszprém

Pierwszy dzień pobytu był piękny, a poniedziałek skrupulatnie zorganizowany. Po śniadaniu, zostaliśmy podzieleni na grupy stażowe i po odprawie wraz z opiekunami jednostki przyjmującej udaliśmy się do pracodawców,… (więcej)